Nivea’nın yeni yüzü

Cilt bakım markası Nivea, Türkiye’de marka yüzü olarak ekranların sevilen ismi Pelin Karahan ile işbirliği yaptı. Karahan, Gül Suyu İçeren Micellar Makyaj Temizleme Serisi için hazırlanan yeni reklam filminde de oynadı.

Nivea  Beiersdorf Türkiye Genel Müdürü Mustafa Birhan Hazer, “Türkiye’de kadınlar makyaj yapmayı çok seviyor. Her gün makyaj yapmaya özen gösteren kadınlar, zorlu makyajlarını kolayca çıkaracak ürünlere ihtiyaç duyuyor. Bu nedenle geçtiğimiz yılın sonunda tüketicilerle buluşturduğumuz Gül Suyu İçeren Micellar Makyaj Temizleme serimiz suya dayanıklı makyajı bile kolayca çıkarırken, içeriğindeki gül suyuyla cildi nemlendirip bakım yapıyor. Gül suyu kültürümüzde annelerden kızlarına miras kalan bir güzellik sırrı. Bu nedenle ürünlerimiz yoğun ilgi gördü. Biz de bu yoğun ilgiyle beraber; yeni serimizi Nivea markası gibi güvenilir, bakımlı, güzel ve herkes tarafından sevilen bir isimle işbirliğimizle daha çok kadına duyurmak istedik” diyor.

Gurur duydum

 Güvenilir bir global markanın yüzü olduğu için duyduğu heyecanı dile getiren Pelin Karahan ise markayla ilgili duygularını bakın nasıl anlatıyor: “Nivea her zaman evimizde olan bir markaydı. Her kız çocuğu gibi ben de küçükken annemin güzellik ürünlerine, kişisel bakım malzemelerine çok meraklıydım. Onun da vazgeçilmezi lacivert kutudaki Nivea kremdi, ben de bakımı o kremle öğrendim diyebilirim. Halen de Nivea’nın pek çok ürünü evimizde yer alıyor. Şimdi bu markanın yüzü olmak benim için gurur verici.” Karahan gül suyunu da çok sevdiğini söyleyerek ürünlerle ilgili deneyimini şöyle aktardı:

“İşim gereği her zaman bakımlı olmaya büyük özen gösteriyorum. Hemen her gün makyaj yapıyorum, özellikle çekim günleri cildime daha yoğun bir makyaj yapılıyor. Bu nedenle her gün makyajımı temizlemek benim için çok önemli. Nivea Gül Suyu İçeren Micellar Makyaj Temizleme Suyu cildimdeki suya dayanıklı makyajı bile ovalamadan kolayca çıkarırken gül suyuyla cildimi nemlendirip bakım yapıyor.”

 

 

Guzinstyle ekstra Devamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir