Estetiğe yeni yaklaşım

Levent’te hizmet vermeye başlayan Türkiye’nin göz çevresi ve yüze odaklı ilk estetik kliniği Revo Klinik, cerrahi ve medikal çözümlerin ötesinde ruhunuza iyi gelecek ‘iyi yaşam’ felsefesiyle öne çıkıyor.

Tam şehrin merkezinde ama bir o kadar sakin bir yerde, Levent’te konumlanıyor Revo Klinik… Felsefesine ‘iyi yaşam’ı alan ve estetiğe bambaşka bir boyut getiren merkez, yalnızca göz ve yüz estetiğine odaklanıyor. Estetik dediysek öyle hemen keselim, biçelim taraftarı bir yer değil. Öncelikle sıcacık bir ev ortamı gibi… Her odasında ayrı bir işlemin yapılabildiği, en üst katında meditasyon uygulayabildiğiniz, diyetisyeninden meditasyon uzmanına kadar bünyesinde birçok uzmanı barındıran çok farklı bir merkez. Çünkü güzelliğin önce ruhu iyileştirip güzelleştirmekten kaynaklandığını önemsiyor.

BÜTÜNSEL YAKLAŞIM

Öncelikle son yılların ‘zorunlu’ymuş gibi gösterilen operasyonlarına karşı Revo ekibi, standartlaşmış kalıpların dışına çıkarak, rutin cilt bakımı, küçük dokunuşlar, iç farkındalık ve son olarak cerrahi müdahaleyi öneriyor. Amaç, cildin doğasına ve iç huzuruna özen göstermek ve ‘yaş alma’ olgusuna olan bakış açısını değiştirmek. Sağlıklı yaş almaya bütünsel bir yaklaşım getiren Revo Klinik’te; cilt, göz, beden ve zihnin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan kişiye özel uygulamalar var. Hepsinin amacı cildi ışıldatırken ruh ve beden bütünlüğünü de yeniden tasarlamak.

MERKEZDE NELER VAR?

Revo Klinik’ te Op. Dr. İskender Alkın Solmaz’ın deneyimiyle hayat bulan Oküloplastik Cerrahi Operasyonlar altında; Göz çevresi ve gözaltına yönelik operasyonlar, gözkapağı estetikleri gibi uygulamalar ile Dr. Nagihan Sahillioğlu’ nun liderliğinde son teknoloji cihazların katkısıyla; leke tedavileri, kök hücre tedavisi, Somon DNA enjeksiyonu gibi sağlıklı bir cilt için gereken dermatolojik işlemler uygulanıyor. Cildin ışıldaması için gerekli rutin cilt bakımları, yapılan cilt analizleri sonrasında kişiye özel reçetelerle misafirlere sunuluyor.

Revo ziyaretçileri, rutin bakımların yanı sıra sağlıklı yaş almanın, iç huzura sahip olmaya da bağlı olduğunun bilinciyle, bugüne kadar hiçbir estetik merkezinde sunulmayan öz farkındalıklarını kazanmaya yönelik meditasyon eğitimleriyle destekleniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir