Cildinize özel serumunuzu yaratma imkanı

Amway Artistry™ markasının yeni kişiselleştirilebilen serumu Artistry Signature Select sunduğu yenilikçi formülle, tek serumda üç serum gücüne sahip hale gelerek birden fazla cilt sorununa çözüm sunuyor.

 Amway’in kozmetik markası Artistry yeni geliştirdiği Artistry Signature Select Kişiselleştirilebilen Serum ile genç ve sağlıklı görünen bir cilt için en yeni çözümü sunuyor. Tek bir üründe üç serumun gücüne sahip hale gelen Artistry Signature Select kullanıcılara cilt sorunlarına çözümlerini kendilerinin yaratabilmesi imkanını tanıyor. ArtistryTM, cilt bakımında devrim niteliği taşıyan ürünle gelecekte kişiselleşecek cilt bakımı alanında öncülük ediyor, kadınlara ciltlerinin ihtiyaçlarına çözüm bularak en iyi hissedecekleri formülü sunuyor,

Artistry Signature Select’’in baz serumu, Nutriway organik sertifikalı çiftliklerinde üretilen aserola kirazı, siyah frenk üzümü, yeşil çay, nar ve ıspanak özütleri olmak üzere beş bileşenin karışımını içeriyor. Ürün, formülü sayesinde cildin yüzeyine hızla nüfuz ederek, görünümünün onarılmasına yardımcı oluyor. Kullanıcılar bireysel cilt sorunlarına göre, etkisi klinik deneylerle kanıtlanmış konsantre güçlendiriciler arasından en fazla üçünü baz serumlarına ekleyerek, tamamen kendilerine özel serumlarını oluşturabiliyor.

Konsantre güçlendiriciler arasında Nemlendirici, Aydınlatıcı, Kırışıklıklara Karşı, Sıkılaştırıcı ve Lekelere Karşı seçenekleri bulunuyor. Bu konsantre güçlendiricilerin hedeflenen bileşenleri aktive etmek üzere kapakları çevrilerek taze durumdayken Baz Seruma karıştırılmasıyla, kişiye özel serumlar elde ediliyor. Artistry Signature Select™ Kişiselleştirilebilen Serum, Power Infused Technology özelliği ile güzellik sektöründe ilk ve tek ürün.

Cilt Sorunları Üzerinde Yapılan Bilimsel Çalışmalardan Doğdu

Artistry Signature Select™, Artistry™ markası için çalışan bilim ekibinin, Amway’in F.A.C.E.S. (Yüz Analizi Bilgisayarlı Değerlendirme Sistemi) veri tabanında yer alan, farklı yaş, ırk ve cilt tiplerinde 32.000’den fazla kadın ve erkeğe ait veriler üzerinde gerçekleştirdiği analizlerden doğdu. Serum, bilim insanlarının geniş kapsamlı araştırmaları sonucunda elde ettikleri çeşitli cilt sorunlarına ve edindikleri bulgulara bağlı olarak geliştirildi.

Kadınlar %98 oranında birden fazla cilt sorununu bir arada yaşıyor. Cilt sorunları; kuruluk, cansızlık, hiperpigmenrasyon/dengesiz cilt tonu, ince çizgiler ve kırışıklıklar, sıkılık ve esneklik kaybı olmak üzere beş ana kategoride toplanıyor.

Artistry Signature Select™ Kişiselleştirilebilen Serum, çok amaçlı baz ve beş konsantre güçlendiriciden oluşuyor ve 25 kişiselleştirilebilen çözüm sunuyor. Ürün, Nutriway™ kaynaklı bitkisel bileşenlerin Artistry™ ileri teknolojileriyle birleştirilerek, güçlendiricilerle bir araya geldiğinde cildin temelini güçlendiren, besleyen ve onu çevresel etkilere karşı koruyan konsantre bir serum olma özelliği taşıyor. Artistry™ tarafından şimdiye kadar tek bir üründe sunulan en yüksek yoğunluk ve sayıda NutrilteTM onaylı bitkisel özütü içeren baz serum, konsantre güçlendiricilerin cilde nüfuzunu çok büyük oranda artırma etkisine sahip.

Normal serumlara kıyasla büyük oranda daha konsantre olma özelliği taşıyan her bir Konsantre Güçlendirici spesifik cilt sorununu hedeflemek üzere, klinik olarak kanıtlanmış Artistry™ teknolojisini içeriyor.

Amway Serbest Girişimcileri ağı üzerinden Mayıs ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak ürünlerin fiyatı:

ARTISTRY SIGNATURE SELECT™ Nemlendirici Etkili Serum Kiti – 463.90 TL

ARTISTRY SIGNATURE SELECT™ Aydınlatıcı Etkili Serum Kiti – 535.20 TL

ARTISTRY SIGNATURE SELECT™ Kırışıklıklara Karşı Etkili Serum Kiti – 535.20 TL

ARTISTRY SIGNATURE SELECT™ Sıkılaştırıcı Etkili Serum Kiti – 579.90 TL

ARTISTRY SIGNATURE SELECT™ Lekelere Karşı Etkili Serum Kiti – 579.90 TL

 

(Serum Kitleri 1 Adet ARTISTRY SIGNATURE SELECT™ Konsantre Güçlendirici ve 1 Adet ARTISTRY SIGNATURE SELECT™ Baz Serum içermektedir.)

 

 

 

Guzinstyle ekstra Devamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir