Daha dayanıklı renkler

Schwarzkopf Professional’ın nemlendirici etkili, son teknolojiye sahip yeni saç boyası Igora Vibrance şimdi 24 yıkamaya kadar kalıcı saç renklendirme sağlıyor.

 Yüksek performanslı ve çok yönlü ürün serileri ile bilinen Schwarzkopf Professional şimdi Igora Vibrance ile saç renklendirmede bambaşka bir deneyimin kapılarını aralıyor.

Igora Vibrance 24 yıkamaya kadar kalıcı boya, kadınların rengarenk dünyasını çarpıcı şekilde yansıtmanın en özel yollarını sunuyor. Kuaförler tarafından kolayca karıştırılabilen ve uygulanabilen ürünlerle, muhteşem renk sonuçları yaratılabiliyor. Bununla birlikte Aquaxyl teknolojisine sahip nem koruma kompleksi sayesinde de renklendirme işlemi boyunca saçlara çok daha nazik davranıyor. Yenilikçi teknoloji, bekleme süresinde saçın iç nem seviyesini kontrol ederek her saç telinin iç yapısını dengeliyor. Bu sayede saçı kırılmalara karşı koruyor ve eşit bir renk sonucu için uygun bir zemin yaratıyor! Alkol içermeyen, B3 ve B5 vitaminleri ile zenginleştirilmiş formülü ile daha pürüzsüz bir saç yüzeyi ve parlaklık sağlıyor. Tüp yerine şişede kullanıma sunulan Igora Vibrance  ile şimdi kadınlar jel ya da krem saç boyama seçeneklerinden dilediklerini seçebiliyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir