Doğanın gücüyle gülümse

Türkiye’nin güvenilir ağız bakım markası Signal, doğadan aldığı ilhamla, tüm ailenin ağız sağlığı için geliştirdiği yeni Nature Elements serisini beğeniye sundu.

Doğanın gücüyle gülümseten yeni seri, ağız bakımı için tüm ihtiyaçları karşılayan 3 farklı içeriği ile anti çürük, diş eti bakımı, anti plak etkisi, diş minesi bakımı, doğal beyazlık, ferah nefes, anti tartar, ağız hijyeni olmak üzere 8 etkili koruma ile komple ağız bakımı sağlıyor.

Signal Nature Elements Coco White içeriğinde yer alan Hindistan cevizi özü ile dişlerin doğal beyazlığını geri getirmeye yardımcı olurken, nane aroması ile ferah bir nefese kavuşturuyor.

Signal Nature Elements Clove Sensitive karanfil yaprağı yağı ve ardıç yağları ile hassasiyete karşı rahatlama sağlamaya yardımcı oluyor.

Signal Nature Elements Charcoal White & Detox ise formülünde kullanılan kömür tozu ile daha beyaz ve temizlenmiş dişler ile etkin koruma sağlar.

Signal Nature Elements Charcoal diş fırçası, kömür ve gümüş iyonlarıyla zenginleştirilmiş fırça kılları ile normal fırçalara oranla 2 kat daha etkin temizlik sağlıyor. Uçları 0.01 mm’ye kadar inceltilmiş fırça kılları, diş aralarını derinlemesine temizliyor ve bakteri plağının oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. 3 açılı tasarımı sayesinde ulaşılması zor arka dişlerin temizlenmesinde etki sağlıyor, yumuşak dil temizleyicisi ise nefesi tazeliyor.

MELİS BİRKAN DİŞ FIRÇALIĞI TASARLADI

Ünlü oyuncu Melis Birkan, hobi olarak başladığı seramik yolculuğunda, ilk profesyonel tasarımlarını, Signal Naturel Elements serisinden aldığı ilhamla yarattı. Birkan; “1,5 yıldır çok keyif alarak seramik yapıyorum. Her zaman herşeyin doğalına sahip olmaya çalışırım. Beslenmemden kişisel bakımıma kadar doğal ürünlerden ve malzemelerden yanayım. Doğayı ve doğallığı her zaman hayatının merkezinde tutan biri olarak Hindistan cevizi özü, karanfil yaprağı yağı ve ardıç yağları, kömür tozu önerileri bana çok cazip geldi. Sonrasında bu ürünlerin doğallığını tasarımıma yansıtacak unsurları düşündüm. Su ile toprağın bir araya gelmesiyle çamuru elde etmek, ateşle pişirmek, hava ile kurutmak, tüm süreçler çok doğal ve doğadan. Ben bu diş fırçalığı tasarlarken doğaya doğala yakın bir tasarım yapmaya çalıştım”. dedi.

Yeni Nature Elements serisinin basın toplantısında konuşan Diş Hekimi Ilgaz Özer şöyle dedi: “Bir diş hekimi olarak Signal yeni Nature Elements serisini inceledim ve bizzat kullandım. Signal Nature Elements serisi %92 doğal içeriğiyle ön plana çıkıyor. Doğallık hayatın her anında aradığımız ve takip ettiğimiz bir öncelik elbette. Ağız bakımı için doğru ürünü seçmek çok önemli. Signal Türkiye’de ve Dünya’da klinik olarak kanıtlanmış ürünler piyasaya sunuyor. Kişilerin doğallık trendinde klinik güvenilirliği tespit edilmemiş ürünleri kullanması yerine Signal kalitesinde doğal içerikli ürünleri tercih etmesi anlamlı olacaktır.”

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir