Genç Hissetmenin Sırrını Veriyoruz

Zaman içinde cildimiz gençlik ışıltısını kaybediyor, tazelenme ihtiyacı duyuyor. İşte burada cildin ihtiyacına yönelik içeriği olan kremler önem taşıyor oluyor. Avon Anew serisinde her yaşta, her ihtiyaca yönelik ürünler tam da kurtarıcınız oluyor.

Vitaminle gelen gençlik ışıltısı;

30 portakalın C vitamini gücünü bir serumda kadınlara sunan Avon, Vitamin C; canlandırıcı serum ile cilde anında gençlik ışıltısı veriyor. Tüm yaş grubuna uygun kişilerin kullanabileceği serum, içeriğinde kullanılan konsantre C vitamini ve güçlü antioksidanlar sayesinde anında gençlik ışıltısı sunuyor. Işıltıya odaklanan serum, bir hafta sonra cildin daha canlı, iki hafta sonra da pürüzsüz görünmesini sağlıyor ve parlaklık kazandırıyor. Gündüz veya gece kreminizden önce bir-iki damla yüze uygulanan Avon Vitamin C canlandırıcı serum ile cildinizdeki değişikliği kısa sürede fark ediyorsunuz.

Cildiniz altın gibi ışıldasın!

Gerçek altınla zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde 45-55 yaş arası kadınların cildinin altın gibi ışıldamasını sağlayan Anew Ultimate Multi Performance Gold Peel Off Mask; 5 yıldızlı Anew ürünleri arasında yer alıyor. Soyulabilen yüz maskesini temiz yüze ince bir tabaka halinde uyguluyor, yaklaşık 20 dakika kuruyana kadar bekliyorsunuz. Son aşama ise nazikçe çıkarmak. Dengelenmiş cilt görünümü için haftada bir-iki kez kullanmanız öneriliyor. Daha pürüzsüz, enerjik ve göz alıcı görünmesini sağladığını da unutmamak gerek.

Avon Anew Vitamin C canlandırıcı serum: 62,99 TL

Avon Anew Ultimate Multi Performance Gold Peel Off Mask soyulabilen yüz maskesi: 15,99 TL

Guzinstyle ekstra Devamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir