Mükemmelligin bilimi

Cilde duyduğu saygı ile ürünler geliştiren Institut Esthederm, mükemmelliğin bilimi olarak anılan yepyeni Excellage Serisi’ni dünyada ilk defa Türkiye’de tanıttı. Excellage Cream, Serum, ve Eye Care olmak üzere 3 farklı üründen oluşan seri, zamanla cildin kaybettiği hücreler arası iletişimi sağlıyor.

‘Mükemmelliğin bilimi’ olarak anılan yeni Excellage  bakım serisi; “Excellance + Cell + Aging” kelimelerinden oluşmuş. Excellent Aging, hücreler arası iletişimi sağlarken aynı zamanda ciltte sıkılık, beslenme ve ışıltı kaybı problemlerine çözümler sunuyor. Özellikle 40’lı yaşlar itibariyle kullanıma uygun olan bu eşsiz seri kronolojik, hormonal ve çevresel faktörler sebebiyle yaş alan ciltler için ideal. Esthederm markasının diğer ürünleriyle de beraber kullanıma uygun.

Institut Esthederm, EXCELLAGE bakım serisini eşsiz kılan patent ve içeriğinde; hücreler arası iletişimi artırmak için akıllı polisakkaritler kullanılmış. Sıkılığı ve Fibroblastlar arasındaki etkinliği artırmak için de repair plus + Technology ve biyomimetik peptit ile kombine edilmiş. Cildin beslenmesine yardımcı olan kamelya yağı ve vitamin pp ile güçlendirilmiştir. Ciltteki ışıltı eksikliği ve cilt tonundaki dengesizliği onarmak için ise glikobiyopolimer eklenmiş. Institut Esthederm, Excellage bakım serisi bu patent ve teknolojiler ile cildin yaşlanma süreçlerini yavaşlatmayı amaçlıyor. Excellage dünyası ile mükemmel bir şekilde uyum içinde olan, krem ve serum ürünlerinin muhteşem kokusu; pudramsı, çiçeksi, vanilya ve sandal ağacı notaları içeriyor. Excellage serisinin içeriğinde bulunan Kamelya yağı; Omega 3, 6 ve 9 yağ asitleri içeriyor. Repair + teknolojisi, cildi sıkılaştırmaya ve derinden yenilemeye yardımcı olurken, güçlü anti-oksidan koruması sayesinde ise cildi foto-yaşlanmaya karşı korur.

SERİDEKİ ÜRÜNLERE ZOOM

Excellage Cream: Işıltısını kaybeden, zayıflayan, sarkan ya da incelen ciltler için geliştirilmiş. Kronolojik, hormonal ve çevresel faktörlere karşı cilt yaşlanmasında etkin rol oynayan ürün, cildine eşsiz bir bakım sağlamak isteyenler için formüle edilmiş. Özellikle krem ürününde bulunan kamelya yağının konsantrasyonu iki kat güçlendirildiği için cildi uzun süreli olarak besliyor.

Ayrıca; ürün formülünde bulunan yüksek nemlendirici etken madde konsantrasyonu, esnekliğini kaybetmiş tüm ciltler için canlılık hissi veriyor. Cilde anında rahatlama ve yumuşama hissi veriyor. Cildin ışıltısı ve canlılığı korunurken daha eşit bir cilt tonuna kavuşuluyor. Güçlü içeriğiyle kırışıklıklar ve ince çizgiler pürüzsüzleşiyor. Yüz konturü yeniden belirginleşiyor.Krem sürüldüğü andan itibaren cildi ince bir tabaka şeklinde sarıyor ve pudra bitişli yapısıyla ciltte pürüzsüz bir doku sağlıyor.

Fiyatı: 599 TL

Excellage  Serum: Günden güne ışıltısını kaybeden, zayıflayan, sarkan ya da incelen ciltler için geliştirilen Excellage Serum, kronolojik, hormonal ve çevresel yaşlanmaya karşın etkin rol oynuyor. Excellage Serum, eşsiz içerikleri sayesinde cildi toparlıyor, cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olurken, cilde sağlıklı bir ışıltı veriyor ve düzenli kullanım sonucu cildin beslenmesine ve yeniden sıkılaşmasına destek oluyor. Excellage Serum ile anında nemlenen, rahatlayan ve yumuşayan cilt, daha sıkı ve ışıltılı, günden güne gençliğin tazeliğini ve doğal ışıltısını geri kazanıyor.

Fiyatı: 649 TL

 Excellage Eye Care: Yorgun görünen gözler, sarkmış göz kapakları, kırışıklıklar, şişlikler ve koyu halkalara sahip göz çevresi için geliştirilen Excellage Eye Care, gözleri rahatlatırken daha belirgin görünmesini sağlıyor. Göz çevresine ışıltı veriyor, besliyor ve uzun süreli olarak sıkılaştırıyor. İçeriğinde kafein, ruskojenin ve karnosin bulunan eşsiz formülü sayesinde ürün, şişkinliği, koyu renkli halkaları, yorgunluk belirtilerini azaltıyor. Düzenli kullanım sayesinde ürün, gözü ve göz çevresini derinlemesine nemlendiriyor, besliyor ve anında rahatlatıyor. Hassas göz çevresi Excellage Eye Care sayesinde daha canlı gözükürken şişlikler, koyu halkalar, kırışıklıklar ve kaz ayakları günden güne azalıyor.

Fiyatı: 499 TL

Guzinstyle ekstra Devamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir