Saf güzelliğin anahtarı Valmont Purity

Yaşamın başlangıcı su ve bakteridir. Saf güzelliğin kaynağında da yine bu ikili var. Güzelliğin önünü açan niş kozmetik markası Valmont, yeni serisi Purity’de probiyotikler ve prebiyotikler ile cilt florasındaki uyumu artırıyor, makyajı temizleyip cildi dipten arındırıyor.

 Niş kozmetik markası Valmont, en saf, en doğal güzelliği sunmanın peşinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yeni çıkardığı Purity serisi, genç ciltlerin de çok severek kullanacağı, saf ve henüz gençliğinin zirvesinde olan cildi, uzun süreli bu pozisyonda tutmak için hazırlanmış. Güzelliğin önünü açmak amacıyla geliştirilen Purity ürün yelpazesinin yeni ürünleri probiyotikler ve probiyotikler.

Valmont, yeni temizleme ürünlerinde, İsviçre’deki buzlu kaynak suyu ve özenle seçilmiş probiyotikler sayesinde sağlıklı ve dengeli bir mikrobiyota oluşumunu teşvik ederek cildin ekosistemini düzenlemeyi hedefliyor.

Daha fazla arındırmak için değil ama daha iyisini sunmak için Purity cildi derinlemesine arındıran ve en inatçı makyajı bile temizleyen yumuşak ama güçlü ürünler sunuyor. Farklı dokularda mevcut olan Purity temizleme serisi, cildi keyifli bir ritüel ile tanıştırıyor.

NEDİR BU PREBİYOTİK VE PROBİYOTİK?

2008’den bu yana yapılan bilimsel araştırmaların merkezinde, özellikle Amerika Birleşik devletleri’nde başlatılan insan Mikrobiyom Projesi (HMP) ile bugün, mikrobiyota, sağlık ve güzellik için kilit bir faktör olarak kabul edilmektedir. Milyarlarca bakteri, maya ve diğer mikro organizmalardan oluşan bu ekosistem, tam teşekküllü bir organ olarak kabul edilmiştir.

Sağlıklı cilt, çok çeşitli mikrobiyal türler gerektiriyor. Bu şekilde daha güçlü ve çoksayıda “dost” mikrop, cildimizdeki tüm alanı doldurarak patojenlerin ve fırsatçı mikropların gelişimini engelleyebiliyor. Probiyotiklerin devreye girdiği yer tam da burası.

Ek olara, gıda için rekabet mikro organizmaların yaşam döngüsünün merkezinde olduğundan, “kötü” bakterilerin gelişimini engellerken, “iyi” bakterilere belirli besinleri sağlayarak gelişimlerini ilerletmesini sağlıyor. Probiyotikler yine burada devreye giriyor.

HER BİRİ FARKLI DOKUDA

Valmont Purity serisi; jel, krem, köpük, losyon ve süt olmak üzere farklı dokularda üretilmiş. Zengin içerikli ürünlerden her biri cildi soymadan, kurutmadan arındırmaya odaklanıyor. Gelin serideki ürünlere yakından bakalım.

ICY FALLS: Her pigment izini gönüllü olarak yok etmek için doğrudan deriye masaj yapan taze ve cömert bir jöle. Doku, her hareketle gün boyunca toplanan kirleri ciltinden temizlemek için yarı saydam, kokulu bir örtü haline geliyor. Bir kez durulanan, yüzü kusursuz ve cildi yumuşak ve rahat yapan duyusal bir patlama. Makyaj temizleme ritüeline düşkün olmayı hayal eden her kadın için en uzun süreli makyajı bile nazikçe ortadan kaldırıyor.

 

WONDER FALLS: Tek kelimeyle harika! Cilde temas ettiğinde, kadifemsi krem yapısı zengin olduğu kadar pürüzsüz bir şekilde ince bir yağa dönüşüyor. Makyaj ve kirler saniyeler içinde kayboluyor. Durulandıktan sonra doğal, yumuşak ve parlak bir cilt ortaya çıkıyor. Bu ürün yüzlerini nazik ve rahat bir ürünle temizlemekten zevk alan yoğun tempolu kadınlar için…

 

BUBBLE FALLS: Yüz için köpük banyosu olan Bubble Falls, cildi pırıltılı bir bulut gibi kaplıyor. Zengin ve yoğun olan köpük, yüz ve eller arasında ipeksi bir yastık oluşturuyor. Cildin hassas dengesini değiştirmemek için sülfatlar olmadan formüle edilen Bubble Falls, doğal koruyucu filmi çıkarmadan epidermisi temizliyor.

 

BI-FALLS: Göz makyajındaki izleri silmek için ideal çift fazlı makyaj temizleyicisi. Güçlü ama yumuşak, yağlı olmayan formülü ile en inatçı pigmentlerle bile mücadele ederken, göz çevresindeki hassas cildi ilgi ve hassasiyetle iyileştiriyor.

AQUA FALLS: Cildi taze ve rahat bırakmak için benzersiz bir formüle sahip makyaj temizleme suyu. Pamuklu ped ile uygulanan bu su, cildi köreltebilecek makyaj ve kirleri hassas ve etkili bir şekilde temizliyor. Tonlama veya durulama istemiyor. Temiz ve mükemmel bir cilt için ihtiyacınız olan tek şey. Zamandan tasarruf etmek isteyen ya da makyajı kolaylaştıran kadınlar için hepsi bir arada çözüm.

 

 

 

Guzinstyle ekstra Devamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir