Yeni koleksiyon ışıldıyor

Renk çeşitliliği ile dikkat çeken kozmetik markası Wet n Wild’ın 2019 koleksiyonu, Gratis mağazalarına gelmiş. Yeni koleksiyonda yüz, dudak ve göz ürünleri var.

 Amerikalı renkli kozmetik markası Wet n Wild’ın 2019 koleksiyonunda öyle güzel yeni ürünler var ki! Yeni koleksiyondaki likit ruj, maskara, bronzlaştırıcı ve fondötenden oluşan güzelliklerin tümü Gratis mağazalarında… Neler mi var? Buyrun birlikte inceleyelim.

Photo Focus Stick Fondöten

Wet n wild’ın özellikle çekimlerde pürüzsüz bir görünüm sunmayı vaat eden Photo Focus serisinin yeni üyesi Stick Fondöten, kremsi dokusu ile cildin kurumasını önlüyor. Uzun süre kalıcılık sağlayan formülü ve 4 farklı ton seçeneği ile Wet n Wild Photo Focus Stick Fondöten’in fiyatı 41,90 TL.

Color Icon Bronzer

Cilde doğal bir ışıltı ve aydınlık veren Wet n Wild Colo Icon Bronzer, A ve E vitaminleri içeren pigmentasyonu sayesinde her mevsimde pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. 4 farklı ton seçeneği bulunan Wet n Wild Color Icon Bronzer 29,90 TL.

 

Megalast Liquid Catsuit High Shine Lipstick

Wet n Wild Megalast Liquid Catsuit High Shine Lipstick, yüksek etkili pigmentasyonu ile dudaklarda uzun süre parlak ve pürüzsüz bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Megalast Liquid Catsuit High Shine Lipstick’in satış fiyatı 34,90 TL

Mega Mascara Koleksiyonu

Wet’n Wild’ın 2019 koleksiyonunda yeni Mega Mascara serisi de bulunuyor. Mega Protein, Mega Length ve Mega Volume ürünlerinden oluşan maskara serisinin suya dayanıklı formülü günlük kullanım için kolaylık sağlıyor. Uzunluk, hacim ve bakım sunan Mega Mascara serisinde yer alan ürünlerin satış fiyatı 29,90 TL.

 

 

 

Guzinstyle ekstra Devamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir