Yasemin Özilhan X Bobbi Brown işbirliği

Kendine özgü, modern stiliyle ön plana çıkan Yasemin Özilhan, Bobbi Brown koleksiyonundan favori ürünleriyle doğal bir makyaj ve sağlıklı bir cilt görünümü için en sevdiği renkleri ve ürünleri bir araya getirdi.

Yasemin Özilhan’ın ilham veren stilini yansıtan Crushed Liquid Lip renk paletinden cesareti temsil eden Cherry Crush, doğallığı temsil eden Smoothie Move ve pembe nude tonlarında Juicy Date hem gündüz hem de gece makyajını tamamlamak için ideal. İçeriğinde bulunan kızılcık, yaban mersini ve ahududu özleriyle dudakları yoğun seviyede nemlendirerek besliyor ve zengin pigmentleriyle dudaklara canlılık katıyor. Tek bir sürüşte aşık olacağınız bu seri ayrıca uzun süre kalıcılığı ve uygulama kolaylığıyla favoriniz olmaya aday.

Özilhan’ın uzun zamandır vazgeçemediği Extra Soothing Balm ise dudaklar, eller gibi çabuk kuruyan ve ekstra nemlendirmeye ihtiyaç duyan bölgelerde mucize yaratan yoğun, konsantre yapısıyla özellikle soğuk günlerin vazgeçilmezi. Formülünde bulunan avokado ve bitki özleri anında cildi nemlendirirken sardunya ve biberiye yağları yumuşaklık sağlayıp rahatlatıyor. Ayrıca günlük makyaj sonrası çok amaçlı kullanımıyla Extra Soothing Balm’ı yanaklarınıza uygulayarak sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Özilhan’ın cilt bakım favorilerinde yer alan diğer ürün ise Bobbi Brown’un “hero” ışıltılı bazından Illuminating Moisture Balm’dan Bare Glow rengi. Bu ürün, cilde doğal inci parçacıklarıyla anında parlaklık veriyor ve taze bir ışıltı katıyor. Yasemin Özilhan’ın doğal makyaj stilinin vazgeçilmezi olan Extra Illuminating Moisture Balm, yorgunluk görünümünü azaltırken cilde enerji veriyor.

Yasemin Özilhan X Bobbi Brown koleksiyonuna markanın internet sitesinden ve Bobbi Brown mağazalarından ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir