İlham kaynağı pilili etek

Fransız zarafetinin temsilcisi Lacoste, yeni saat modelleriyle moda tutkusunu kadınsı cazibeyle buluşturuyor. Yeni Lacoste kadın saat koleksiyonu Lexi, göz alıcı detaylarıyla kolay şıklığı sunan 4 modelden oluşuyor.

Fransız saat markası Lacoste; üreten, çalışan, ama hayatın telaşında şıklığın peşinden koşmayı da ihmal etmeyen kadınlar için özel bir tasarımı beğeniye sundu. Lexi koleksiyonu, kadınların bünyesinde zarafetle muhafaza ettiği feminen detayları ürünlerine taşıyor.

38 mm çapındaki kadran dizaynının ilham kaynağı, uçuşan bir pilili etek. Tasarımın dairesel görünümü ise markanın simgesi olan timsah logosundan yayılır gibi resmedilmiş. Altın rengi timsahla somutlaştırılan tasarım, bu saati kullanan kadınların, hayatın her türlü telaşına ve koşuşturmacasına karşı dayanıklı oluşuna atıfta bulunuyor.

4/4’lük Tasarım için 4 farklı Seçenek…

Lacoste bu kusursuz tasarımda kadınların karşısına 4 farklı seçenekle çıkıyor. Pembe kayışlı, altın rengi parlak ikonik logonun bulunduğu modeli, pastel renklerden ve yumuşak dokunuşlardan hoşlanan kadınlar için.

İnce cilalı paslanmaz çelik ve rose bilezikli tasarımları da Lacoste kadınlarına hitap eden diğer modeller. Serinin en iddialı parçası lacivert kadranlı tasarım ise, dikkat çekmeyi seven kadınlar için!

Saatlerin fiyatları 1.130 – 1.500 TL arasında değişiyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir