Biagiotti’den 30. yıla özel kutlama

 

Dünyaca ünlü Laura Biagiotti, 30. yaşını yepyeni parfümü ‘Forever’ın lansmanıyla birlikte şık bir davet ile kutladı.

 İtalyan modasının simgesi olan ve 1980’li yıllarda Çin’i keşfederek moda dünyasında “Kaşmirin Kraliçesi” olarak tanımlanan Laura Biagiotti, parfümleriyle de birçok kadının gözbebeği… Hangimiz markanın Roma parfümüyle başdöndürmedik ki? Parfümlerinin yanı sıra iç çamaşırı ve aksesuar sektörünün de öncülerinden olan Laura Biagiotti, 30. yaşını çok şık bir davet ile kutladı.

Laura Biagiotti Global Pazarlama Başkanı Edouard Chavagnac’ın katılımıyla 4A Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çelikkol ve 4A Kozmetik Marka Müdürü Özge Yılmazer ev sahipliğinde Ruby’de gerçekleşen davete, cemiyet hayatının tanınmış simaları da büyük ilgi gösterdi. 30. yıla özel düzenlenen davette markanın yeni parfümü ‘Forever’ da tanıtıldı.

CESUR KADINLARIN KOKUSU

Forever, hayatın her anına değer veren kadınlar için yaratılmış. Mutlu, heyecanlı, gururlu, cesur, tutkulu kadınlara adanmış. Forever, en evrensel, derin ve yüce duygunun ifadesi, bir kadının sevgisi, bir kadının hayatındaki unutulmaz aşklarının hikayesi.

Parfümün şişe tasarımında yer alan sonsuzluk simgesi, sonsuz aşkı simgeliyor ve pembe altından tasarlanmış. Sonsuzluk simgesi şişeyi alttan sarıyor ve sembolü oluşturmak için uyumlu bir şekilde kapak bölümüne kadar uzanıyor.

Jordi Fernandex tarafından tasarlanan Forever; çiçeksi tatlı bir şipreye sahip, unutulmaz ve kalıcı bir koku. Tepe noktasında İtalya Bergamotu, Frenk üzümü, armut ve elma uyumu var. Kalp notaları ise gül, Vadi zambağı, menekşe, pralin, sümbülteber notalarından oluşuyor. Sıcak baz notaları ise vanilya, misk, Tonka Fasülyesi…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir